• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ecopratik Oto Servis

Adres :

Atik Mah. Malazgirt Bulvarı No: 33/b ( Müze Yanı Üst Geçit Bitişiği ) Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Genç - Muzaffer Genç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 438 96 49

Whatsapp 2:

0 (532) 712 81 61

Ecopratik Oto Servis isimli firmamız birmilyonnokta.com isimli sitenin üyesi olup Mersin ilinde hizmetine devam etmektedir.

Mersin oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veriyor olan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Acil durumlarınızda yardımınıza gelmekteyiz. Aracınızın lastik markası ya da kalitesi ne olursa olsun sorun çıkartabiliyor. Gerek gidilen yollar gerek lastiğin kullanım ömrü gibi nedenlerden dolayı yolda kalırsanız eğer firmamız 7/24 yardımınıza gelebilmektedir. İşinin ehli olan ustalarımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınız en kaliteli şekilde karşılanacaktır.

Ecopratik Oto Servis isimli firmamız müşterilerinin güvenliğine oldukça değer verdiği için fren balatalarınızı kontrolden hiçbir ücret talep etmeden geçirebilmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve güvenliğinin çok önemsendiği firmamızda, aracınızın tüm kontrollerini cüzi bir miktara yapabilmekteyiz. Diğer oto servis firmalarına nazaran tüm hizmetlerimiz oldukça uygundur. Amacımız sizin saçma sapan işlemlere para harcamanız değil, güvenli bir şekilde araba sürmenizi sağlamaktır. Firmamızın kullandığı orijinal bakım setleri ile aracınıza bakım yapma hizmetini sunmaktayız. Bize sormadan aracınıza bakım yaptırmanızı tavsiye etmeyiz.

Gelişen teknoloji sayesinde firmamız her geçen gün büyüyüp, gelişmektedir. Size daha iyi bir oto servis hizmeti sunabilmek için her geçen gün daha da hırslı çalışmaktayız. Oto servis ve tamirhane sektöründe profesyonel hizmet sunmak için çok çabalamaktayız. Ecopratik Oto Servis firması ve çalışan kadrosu sayesinde kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR