• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eda Süzgün Kalıcı Makyaj Uzmanı

Adres :

Mimar Sinan Mah. Dalbastı Sokak Petkim Park 2 Sitesi İçi A2 Blok Kat: 2 No: 9 ( Mc Donalds Üstündeyiz ) Körfez Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eda Süzgün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

edasuzgun07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 655 17 33

Kocaeli’de çalışmalarını sürdüren firmamız Eda Süzgün Kalıcı Makyaj Uzmanı birmilyonnokta.com üyesidir. Kadınlar günlük olarak ve özel günlerinde her zaman makyaja ciddi bir oranda zaman harcar. Makyajın oldukça kapsamlı bir işlem olması ve günümüzdeki güzellik algılarının sürekli değişmesi, bu durumu daha da etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Biz firmamızda sizlere en iyi kalıcı makyaj uygulamalarını sunarak çok daha modern görüntüler elde etmenizi sağlıyoruz.

Kocaeli güzellik merkezi sektöründe güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti sizlere en kaliteli biçimde sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda trendlerin takibini sıkı bir biçimde gerçekleştirerek ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamaları profesyonel bir anlayışla sunuyoruz. Uygulamaları gerçekleştirdiğimiz her bir cihazın rutin kontrollerini takip ederek sağlığınızı riske atacak uygulama ve süreçleri sıfıra indiriyoruz.

Firmamızda başta kaş tasarımı gelmek üzere birçok farklı güzellik uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Bu uygulamalar arasında; kalıcı oje uygulaması, kalıcı dövme, dudak renklendirme ve hydrafacial gibi işlemler yer almaktadır. Bu uygulamaların öncesinde ve sonrasında sizlere en uygun ve sağlıklı rehberliği sunarak işlemlerden maksimum düzeyde verim almanızı sağlıyoruz.

Eda Süzgün Kalıcı Makyaj Uzmanı firması olarak öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimize layık süreçler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir anlayışla ilerlediğimiz çalışma hayatımızda birçok farklı hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Siz de güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamalara firmamız aracılığı ile ulaşarak gönül rahatlığıyla üstün düzeyde hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR