• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Metal Ferforje

Adres :

Atatürk Mahalle İpek Sokak No: 2 Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Aygar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 234 81 26

Whatsapp 2:

0 (532) 234 81 26

Ankara ferforje ve metal dekorasyon alanında durmak bilmeden sizlere en güzel hizmeti vermek için çalışmalara devam ediyoruz. Bu sektörde yeniliğin, yapılan işlerde özenin ve kalitenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize daima en iyi hizmeti verme gayretinde olmamız, bu alanda kendimizi sürekli yenilememizi sağlıyor. İşimizi severek ve büyük bir ilgi ile yapıyoruz. Çalışmalarımızı, değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde sürdürüyoruz.

Evlerinizin ve iş yerlerinizin içi kadar dışarıdan nasıl göründüğü de önemlidir. Ortak kullanım alanlarından size ait olan alanları ayırmak, ayırırken de güzel bir görüntü elde etmek artık çok kolay. Efe Metal Ferforje ekibi olarak bahçe kapısı, çelik kapı, pencerelerinize korkuluk, bahçenize yaptırmak istediğiniz demir ve metal süslemeler gibi hizmetler vermekteyiz. Çalışmalarımızı sizlerle iyi bir iletişim halinde olarak, istekleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Dışarıdan bakıldığında eviniz ve bahçenizle uyumlu çalışmalar yapmak ekibimizle çok kolay.

Bizim başarı basamaklarını birer birer çıkmamızdaki en önemli faktör sizlersiniz. Sizlerin hizmetimizi beğenmesi, yaptığımız çalışmalara güvenerek işlerini teslim etmesi müşteri memnuniyetini arttırarak daha iyi hizmetler sunmamızı sağlıyor. Ekibimizin çalışmalarını saygı ve sevgi çerçevesinde yapması, yapılan çalışmalarda kaliteden ödün vermeyecek olmaları, alanlarında yeniliğe daima açık olmaları, işlerinde eğitimli olmaları, sizlerin isteklerinde en doğru seçimi yapmamızı sağlıyor. Zamanı iyi değerlendirerek çalışmamız, müşterilerimize uygun seçimler yapmamız, iyi bir iletişim bizleri kaliteye götürür. Kaliteli işler, kaliteli ekiplerden çıkar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR