• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Tesbih Antika

Adres :

Eryaman Mah. 323 Sok. 9/4 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zahide Kurtar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zahidekurtar67@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 602 40 00

Ankara’da güvenilir olduğu kadar kaliteli tesbih çeşitlerini müşterilerimiz ile buluşturan Efe Tesbih Antika isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Efe Tesbih Antika olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında 1.sınıf kalitedeki malzemelerle birbirinden özel tasarımlara sahip tesbihler hazırlamaktayız. Erkekler tarafından oldukça uzun yıllardan beri kullanılan bir aksesuar olan tesbihlere getirdiğimiz yenilikçi ve modern çizgilerimizle farklı tarzlara hitap edebilmekteyiz.

Birbirinden farklı imame işlemeleri ve farklı imame uzunluklarına sahip modellerimizin yanı sıra farklı kesimlerdeki tesbih taneleri sayesinde de geniş kesimlerce beğenilen tesbih modellerimizi, gümüşün özel taşlarla yakaladığı mükemmel ahenk ile kombinlemekteyiz.

Bünyemizde satışa sunduğumuz;

Ateş kehribar, Kuka, Sıkma kehribar, Oltu ve Ağaç tespih modellerimiz ile hediyelik tesbih anlayışına yeni bir boyut kazandırırken birbirinden özel renklerle hazırladığımız modellerimiz, ince işçiliğimiz ve ustalarımızın eşsiz zanaatıyla görsel bir şölene dönüşmektedir.

Tesbihler arasında en sık tercih edilen 33 taşlı model tesbihleri, işçiliği ve renk uyumlarıyla ön plana çıkmasından dolayı kullanıcısı ile tamamlanan birer aksesuar haline gelmektedir. Bizlerde Efe Tesbih Antika olarak erkeklerin en önemli aksesuarları olan tesbihler üzerine gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde Ankara tesbih alışveriş hizmeti sunan pek çok firmaya karşın kalitenin adresi konumunda yer almaktayız. Uzman kadromuz, güçlü altyapımız ve 1.sınıf orijinal malzemeler kullanarak hazırladığımız geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kesintisiz olarak hizmet sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR