• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efser Gelinlik ve Kuaför

Adres :

Yenişehir Mah. Ravza Cad. Ravza Konakları D Blok Altı Artuklu Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Aytimur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 561 63 88

Whatsapp 2:

0 (507) 922 75 47

Bembeyaz hayallerimizi süsleyen Efser Gelinlik ve Kuaför birmilyonnokta.com ailesine katılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel gelinlik, bindallı, kına gecesi kıyafeti ve bunların yanı sıra her çeşit abiye dikimi ve satışı yapan firmamız özel günlerin gözde gelinlikçisi olmayı başarmıştır.

Özel günlerinizde giyim konusunda yanınızda olan firmamız bir cankurtaran gibi kuaför açığı olan yanımızı da kapatmaktadır. Gelip gelinliğinizi bindallınızı veya özel güne uygun abiyenizi diktirip aldıktan sonra bir de kuaför aramak için enerji harcamanıza gerek yok. Temiz, geniş, ferah, renge renk kuaför salonumuz ve deneyimli, uzman çalışan kadromuz ile sizlere kaliteli ve cazip hizmetimizi sunmaktan mutluyuz.

Bembeyaz hayallerinizi beyaz tasarımlarımızla süslemekte ve beklentilerinizi karşılamaktayız. 7/24 gelinlik ve kuaför hizmeti sunan firmamızı deneyimledikten sonra düzenli olarak gelmeyi siz seçeceksiniz. Uzman tasarımlarımızın yanı sıra kuaförümüzde saç boyası, ağda, kaş yüz alımı, gelin başı, saç kesimi, cilt bakımı ve benzeri birçok hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimizi sizlere sunarken aynı zamanda belli dönemlerde dev indirimler de uygulamaktayız. İndirimlerden haberdar olmak ve faydalanmak için firmamıza gelebilir, sosyal medya üzerinden bizi takip edebilir veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bizler sizleri mutlu etmek için uzman kadromuzla kendimizi çok yönlü geliştirdik ve alanımızda uzmanlıkla hizmet veriyoruz. Sizler de bu uzman dokunuştan faydalanabilirsiniz. Mardin gelinlik ve kuaför sektörü hayallerinizi süslemek için yanınızda.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR