• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ege Fast Food

Adres :

Efeler Mah. Ege Cad. No : 170/a Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlayda İrem Kaynar - Timuçin Kaynar

E-Posta Adresi :

egefastfood19@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 346 85 54

Whatsapp 2:

0 (542) 318 73 85

Ege Fast Food ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Aydın fast food sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizi en iyi şekilde karşılamaktayız. İşletmemizde müşterilerimiz için farklı lezzetleri bir arada sunarak geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Didim üzerinde bulunan işletmemizde müşteri odaklı hareket etmekteyiz. Müşterilerimiz için daha iyi ne yapabiliriz diye düşünerek çalışmalarımızı geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Ege Fast Food ailesi olarak Aydın’da güvenle tercih edeceğiniz işletme oluyoruz. İşletmemizde birbirinden lezzetli ürünleri bir arada sizlere sunuyoruz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, lezzetli deniz ürünleri yemek için işletmemizi tercih edebilirsiniz. İşletmemizde deniz ürünleriyle birlikte kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, çorba çeşitleri, meze çeşitleri de bulunmaktadır. Taze ve lezzetli balıklar özenle temizlenir, hazırlanır ve pişirilir. Tüm bu ürünler lezzetiyle ön plana çıktığı gibi görselliğiyle de ön plana çıkmaktadır.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz adrese de sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler kısa sürede adresinize teslim edilir. Bizler, lezzete önem verdiğimiz kadar ürünlerin hangi koşullarda pişirildiğine, temizliğe ve düzene de önem vermekteyiz. Düzenli, özenli ve dikkatli çalışan ekibimizle her zaman en iyi hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz. Kendimizi bu sektörde geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini karşılamış olacağız. Güler yüzlü, samimi, saygılı ekibimizin vermiş olduğu hizmetten güvenle faydalanabilir, özenle hazırlanan bu lezzetleri severek tüketeceğinize emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR