• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ege Oto Ford Özel Servis

Adres :

Duatepe Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi Sokak No: 13/15 İzmir » Tire

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Evliceoğlu - Mustafa Yayla

E-Posta Adresi :

alievliceoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 360 64 31

Whatsapp 2:

0 (551) 429 43 86

Firmamız; İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet göstermek üzere sektörde kapılarını açmıştır. Firmamızın faaliyet alanı Ford özel servisi olarak oto bakım ve onarım hizmetleridir. Firma olarak sektörde kapılarımızı açtığımız günden bugüne kadar gerek faaliyet alnımızdaki gerek teknik bilgi birikimimiz gerekse müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sektörde güvenilir bir yer edindik. Müşterilerimizin araçlarında meydana gelen tüm problemleri en kısa sürede giderdik. Güvenilir, dürüst ve etik ticari anlayışımı ile kalite ve hesaplı hizmetin verildiği tek nokta olduk.

Yenilikçi ve gelişimci anlayış firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde Ford model araçlarınızın mekanik, elektrik ve periyodik bakımları olmak üzere orijinal yedek parça temin ve satışı da yapmaktayız. Aracınıza hak ettiği değeri garanti şartları altında sunmaktayız. Amacımız aracınızı satın aldığınız günkü üstün performansında kullanabilmenizdir.

Aracınızın yaşı ilerledikçe daha çok bakım ve onarım ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Firma olarak aracınızın yaşı ne olursa olsun en uygun maliyet koşulları ile tüm ihtiyacınızı karşılamak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde son teknoloji bilgisayarlı arıza tespit sistemleri kullanıyoruz. Bu sistemler aracılığı ile kolayca aracınızın arızasını tespit ediyor ve alanında eğitimli teknik elemanlarımız ile sorunlarınızı en kısa sürede gideriyoruz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin sürüş güvenliği için en kaliteli hizmeti vermeye dün olduğu gibi yarında devam etmekte kararlıyız. Hedefimiz beklentilerin üzerine çıkarak hizmet kalitesinde farklılığımız ile sektördeki liderliğimizi devam ettirmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR