• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eğirdir Balık Evi X Çorbacım

Adres :

Cami Mah. Otogar Çıkış Yanı No: 1 Isparta » Eğridir(Eğirdir)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Vergili

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 495 56 72

Birmilyonnokta.com üyesi olan Eğirdir Balık Evi X Çorbacım, Isparta restoran sektöründe hizmet vermektedir. Restoran alanında hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Her geçen gün restoran alanında hizmet veren işletmelerin sayısı artış gösteriyor. Fakat bu işletmeler arasında müşteri memnuniyetini koruyan ve güvenle tercih edilen isimler ise oldukça az. Bizler de işletme olarak vermiş olduğumuz hizmetle güvenle tercih ediliyoruz.

Restoran alanında müşteri odaklı hareket ederek müşteri memnuniyetini korumaya özen gösteriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmeti önemsiyor, müşterilerimizin işletmemizden memnun ayrılmasını sağlıyoruz. Pek çok lezzeti özenle hazırlıyor ve servis ediyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızı hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Restoranımızda çorba çeşitleri özenle hazırlanmaktadır. Aynı zamanda köfte çeşitleri, ızgara çeşitleri, kebap çeşitleri, balık çeşitleri de özenle hazırlanarak servis edilmektedir.

Bizler hem mutfakta hem de serviste dikkatli ve titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Restoranımızda her zaman taze, sağlıklı ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz. Lezzetine güvendiğimiz ürünleri özenle servis ediyor, müşterilerimizden daima olumlu dönüşler alıyoruz. Dilerseniz yemeğinizi paket yaptırabilirsiniz. Bu sayede yemeğinizi yanınızda taşıyabilir veya adrese sipariş verebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle birlikte kendimizi bu alanda geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede her zaman yeni ve doğru çalışmalarla hizmet vermiş oluyoruz. Keyifli vakit geçirirken lezzetli yemekler tatmak için sizler de restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR