• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eğitimli Pati ( İstanbul Evde Köpek Eğitimi )

Adres :

- İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Akpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 564 70 56

İstanbul'da hizmet vermekte olan Eğitimli Pati ( Evde Köpek Eğitimi ) isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine üye oldu. Adından çokça söz ettiren firmamız, son zamanların trend firması olmayı başarmıştır. Sevimli hayvan dostlarımızın bizimle yaşamaları için mutlaka birtakım süreçlerden geçmesi gerekir. Örneğin tuvalet eğitimi, yeme içme eğitimi ve daha birçok eğitim. Hayvanlar ile anlaşabilmemiz için bu özel sektör insanlara bu yönlü bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul eğitim sektörü olarak bizler, özellikle köpeklere eğitim vermekteyiz. Temel itaat eğitiminden tutun tuvalet eğitimine kadar birçok farklı eğitimden geçirdiğimiz köpekler, son derece temiz, sakin ve her söyleneni uygular pozisyona gelmektedir. Eğitim sadece biz insanlar için değil çoğu zaman hayvanlar için de şarttır ve gereklidir. Bizler bu gerekliliğe en uygun şekilde köpek eğitimleri vermekteyiz. İşinin ehli, usta eğitmen kadromuz ile her cins köpeğe temel eğitimler vermekteyiz. Sınırlı kontenjana sahip olan firmamız, belli bir süre başvuru aldıktan sonra başvuruları değerlendirip hemen eğitim uygulama aşamasına geçmektedir.

Sizler de indirimli fiyata eğitimden faydalanmak istiyorsanız hemen köpeğinizi alıp firmamıza gelin ve köpeğinizin kaydını oluşturun. Birden fazla köpek kaydı oluşturan başvuru sahiplerine indirim imkânı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra düzenli müşterilerimize özel jestler de yapmayı ihmal etmiyor ve devamlı olarak müşterimizin yüzünü güldürüyoruz. İletişim numaramız veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR