• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eker Güzellik Salonu & Kuaför

Adres :

Pınarbaşı Mahallesi Asya Sokak No: 41/a ( Osmanlı Pazarı Arkası ) Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Eker

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 760 57 60

Eker Güzellik Salonu & Kuaför olarak sizlere dudak renklendirme işlemleri, lazer epilasyon işlemleri, altın oran kaş tasarımı işlemleri, cilt bakım işlemleri gibi birçok konuda yardımcı oluyor ve bunu yaparken birmilyonnokta.com üyesi olarak devamlı bir şekilde güvenli ve içinize sinen hizmetler almanız adına her şeyi yapıyoruz. Bunun yanında yaptığımız çalışmaların hijyenik ve titiz bir şekilde sürdürülmesi oldukça önemli bir konu olmuştur. Dolayısıyla bu gibi noktalara önem vererek büyük bir fark yaratmış oluyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektöründe güzelliğinize güzellik katmak oldukça önemli bir konu olmuştur. Bu gibi çalışmalar sizlere önemli bir şekilde zaman da kazandırmış oluyor. Onun için bu gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız sizlerin faydasına olacaktır. Mesela dudak renklendirme çalışması görünüşünüz açısından oldukça önem taşıyor. Çünkü yapı gereği rengi farklı olan dudak yapıları mevcuttur ve bun gibi sorunları gidermek bizlerle rahat bir şekilde mümkündür.

Altın kaş tasarım işlemini ele alacak olursak, bu işlem en uygun yüz yapısına sahip olmanızı sağlayan önemli bir çalışma olarak göze çarpıyor. Bazı nedenlerden dolayı bu hatlar belirgin olmaktan çıkıyor ve belli işlemler yapmanız gerekebiliyor. Onun için işlemlerinizi bizimle yaparak bu sorunları atlatmanız oldukça rahat bir çalışmadır bizim için. Tecrübeli ve teknik kabiliyeti yüksek olan ekibimiz sizlere her zaman yardım etmek için oldukça hazır bir şekilde bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR