• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekip By Sercan Kuaför İzmir

Adres :

Kültür Mah. Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No: 3 -b Kat: 1 Daire: 1 Rahmi Balaban Apt Konak/alsancak/izmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sercan Ecevit

E-Posta Adresi :

ecevirsercan35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 225 82 17

Whatsapp 2:

0 (538) 225 82 17

İzmir kuaför iş sahasında faaliyet gösteren Sercan Kuaför olarak hanımların güzellik gurusu olarak hizmet vermekteyiz. Güzelliğin ne olduğunu bilmeden yapılan müdahaleler hatalıdır ve olumsuz sonuçlar doğurur. Ekibimiz olarak güzelliği her yönüyle değerlendiriyoruz ve işlemlere başlıyoruz. İşleme başlamadan önce vücut özelliklerinizi ve tarzınız üzerine bir keşif yapıyoruz, sizin isteklerinizi dinliyoruz ve kolları sıvıyoruz.

O gün çok lüks bir restauranta yemeğe mi gideceksiniz? Yoksa çok sevdiğiniz arkadaşınızın doğum günü mü var? Size yapılacak olan uygulamalarda gideceğiniz yerin, katıldığınız davetin konsepti de çok önemli. Tüm faktörler değerlendirilerek natürel bir topuz, su dalgası fönü gibi daha birçok saç modelinizi ve tabi saçınıza uygun makyajı da yapıyoruz. Saç boyama tekniklerinde ombre uygulamasıyla saçlarınızın rengini daha çekici hale getiriyoruz. Tırnaklarınızı da unutmadık! Manikür ve pedikür işlemlerimiz ile sizi gecenin yıldızı yapıyoruz.

Kuaför merkezimizde fön, boya, perma gibi faktörler sebebiyle eski parlaklığını ve enerjisini yitiren saçlarınıza kaybettiği değerleri geri kazandırıyoruz. Saç botoksu işlemimiz ile daha parlak, hacimli, sağlıklı saçlarınıza geri kavuşuyorsunuz. Keratin yüklemesi olarak da bilinen botoks ile keratinini kaybeden saçlarınıza keratin takviyesi ile saçlarınızda pürüzsüz bir görünüm elde ediyoruz.

Saç, makyaj, tırnak üzerine profesyonel tekniklerimizi yine profesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Böylece daha sağlıklı saçları olan ve daha mutlu müşterilerimiz ile güzellik merkezimize değer katmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR