• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eksen Harita Planlama

Adres :

İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 30 Kat: 1 Daire: 7 Ali Kemal Beteş İşhanı Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Demirkan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 446 55 84

Alanında uzman çalışan kadrosu ve son teknoloji donanımlı ekipmanları ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Eksen Harita Planlama birmilyonnokta.com bünyesinde hizmet veren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Çanakkale hizmet sektöründe hizmet veren firmamız sizler için cins değişikliği işlemleri, arsa ölçüm hizmeti, röperli kroki hazırlama, yapı aplikasyon krokisi hazırlama, kat mülkiyeti hizmeti, hali hazır harita yapımı, imar planı uygulaması ve zemin tespit tutanağı hazırlama gibi pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gelişmeleri yakından takip ederek son teknoloji uygulamalarımızı sizlere sunuyoruz.

İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak, yararlanmak istedikleri hizmet hakkında yardımcı oluyoruz. Sorularını tek tek cevaplayarak bize güvenmelerini sağlıyoruz. Anlaşma sağladığımız takdirde bütçenize uygun fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

En kısa sürede sizlere dönüş yaparak gerekli bilgileri aktarıyoruz. Uzun yıllar boyunca bu alanda faaliyetlerimizi sürdürerek edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Kalitemizden ödün vermeden her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR