• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

El Tırnak Bar Alsancak

Adres :

Kıbrıs Şehitleri Cad. Saadet Apartman 51 Kat : 1 Daire: 2 Konak Alsancak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

aydan.gurece@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 315 16 50

Whatsapp 2:

0 (543) 315 16 50

İnsanların yaşamındaki en önemli ayrıntılardan birisi şüphesiz ki kişinin kendisinden her anlamda memnun olmasıdır. Bunu sağlayacak en önemli şey ise kişisel bakıma ve görünüme yeterince özen göstermektir. Çünkü bu durum bireylerin kendisinde yeterince bir güven duygusu oluşmasını sağlar. Çevreden olumlu tepkiler almak, kendi tarzını ortaya koymak veya diğer insanları etkilemek insanda hoş bir duygu yaratır. Ancak bunlardan daha önemlisi ise öncelikle kişinin bundan büyük bir keyif almasıdır. Çünkü herhangi bir konuda öncelikle bizler kendimiz açısından yeterince mutlu hissetmek durumundayız. Tüm bu etkenlerden dolayı yaşamda herkes için kişisel bakıma gereken özeni göstermek en mutluluk verici sonuçları ortaya koyar.

Günümüzde özellikle kişisel bakım alanında sağlanan hizmetler bu duruma nasıl bir yön vermemiz gerektiği konusunda bizlere gerekli enformasyonu sağlar. Bizler İzmir El Tırnak Bar Alsancak güzellik salonu olarak bu hizmetlerde geniş tecrübemizi değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. El ayak bakımı, manikür pedikür işlemleri, protez tırnak ya da cilt bakımı gibi işlemleri büyük bir özveriyle sizlere sağlıyoruz.

Müşterilerimizin hayatlarında mutlu bireyler olmalarını sağlamak için güzellik hizmetleri kapsamındaki çalışmalarımızı oldukça titiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini dikkate alan ve buna en etkin çözümleri sağlayan bir anlayışla hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu sektörde her geçen zaman kendimize yeni bakış açıları kazandırarak öncü bir firma olma yolundaki hedeflerimizi güçlendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR