• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ela Beauty

Adres :

Halas Kargazi Caddesi No: 386 Nar Apartmanı Kat: 1 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aras Ziya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 407 00 25

Güzellik ve kişisel bakımına önem veren tüm kadınlarımızın özenle hizmetinde olan Ela Beauty, birmilyonnokta.com ailesinin zarif işçilikli üyelerinden biridir. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak, profesyonel kişisel bakımlarınızı en üst seviyede yaptırmak istediğiniz anda İstanbul güzellik merkezi sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, tüm personeliyle hizmetinizdedir.

Detaylı cilt bakımı uygulamalarımızla cildinizde oluşan aknelerden, çeşitli lekelerden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda cildinizin genç kalması için doğru şekilde uyguladığımız işlemlerle en iyi sonuçları yakalayabilirsiniz.

Tüm bedeninizin sıkılaşmasını ve incecik görünüme kavuşmak istiyorsanız uzman ekibimiz tarafından uygulanan g5 masajından faydalanabilirsiniz. İstenmeyen tüylerden kurtulmanız için lazer epilasyon işlemimiz en modern cihazlarla profesyonel ekibimiz tarafından uygulanır ve tam sonuç elde edilir.

Yüz güzelliğinizi ön planda tutabilmeniz ve bunun için zaman harcamak istemediğiniz durumlarda size kalıcı makyaj işlemlerimizle de hizmet etmekteyiz. Seyrek kirpiklere uyguladığımız kirpik lifting ve ipek kirpik işlemleri ile yüzünüzün altın oranını sağlayacak kaş tasarımlarımız, bakışlarınızın etkileyiciliğini artırmaya yardımcı olacaktır. Böylece yüzünüz ideal görünüme kavuşmuş oluyor.

Titiz çalışmalarıyla tanınan manikür ve pedikür ustalarımız el ayak bakımlarınızı en üst seviyede yapmaktalar. Jel tırnak ve protez tırnak alanında uzmanlaşmış ustalarımız, istediğiniz şekilde tırnak tasarımları yaparak ellerinizin zarifliğine zariflik katmaktalar. Baştan sona uyguladığımız tüm işlemlerde en iyi sonuç garantisi vererek güvenirliğimizi ispatlamış oluyoruz. Tüm hizmetlerden en doğru şekilde faydalanmak isteyen hanımlarımızı salonumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR