• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ela Gözleme Mantı Salonu

Adres :

Çelebi Mehmet Caddesi Emniyet Evleri No : 7/b İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halime Kaval - Mehmet Kaval

E-Posta Adresi :

info@yilmazservis.com

Whatsapp 1:

0 (553) 703 98 87

Tamamen el yapımı ürünleriyle İstanbul’un Kâğıthane ilçesinde hizmet veren Ela Gözleme Mantı Salonu birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul yeme içme ve eğlence sektöründe artık el emeği ürünler de ben de varım diyor. Firmamız da çeşit çeşit el yapımı ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Sizden aldığımız güven sayesinde müşteri portföyümüz giderek büyümektedir. Özellikle özel günlerinizde ve kabul günlerinde mantı ve tatlılarımız, zeytinyağlı yaprak sarmalarımız çok sevilerek tüketilmektedir.

Firmamız ürünleri arasında pişmiş yufkalar, yaprak sarmaları, pek çok çeşit gözlemeler, mantılar, içli köfteler, sebzeli ve sade erişteler, tatlılardan katmer ve fırın sütlaçlar çok ilgi görmektedir. Yufkalar hiç makine kullanılmadan elle açılmaktadır, bu yufkalar hem pişirilerek hem de ıspanaklı, patatesli, peynirli, kıymalı çeşitleriyle yapılan gözlemelerde kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler kaliteli, temiz ve tazedir. Tüm ürünlerimizin üretim aşamasında hijyen kurallarına uyulmaktadır. Tamamı el ürünü olan bu ürünleri uzun sure muhafaza edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz geniş ürün bolluğu olan ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi kullanmayız, her şey usulüne göre doğal olarak alınır ve kullanılır. Firmamızda çalışan personellerimiz bu işi bilen, yılların tecrübesine sahip ve başarı kişilerdir. Bizlere firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizin tadına bakarak satın alabilir, isterseniz bizlere ulaşarak da siparişlerinizi verebilirsiniz. Bize ürün istediğiniz saati belirtirseniz sıcak ve çok taze olarak hazırlar, özel olarak ambalajlayıp soğumadan, bozulmadan sizlere sunabiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR