• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elam Oto Kiralama

Adres :

Topçular Mah. Hürriyet Cad. Karaağaç Kampüsü Karşısı No: 8 Iğdır » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Akgümer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muhammetakpinar76@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (553) 583 67 14

Firmamız yaptığı hizmetlerle bu sektörün temel taşlarından biri haline gelmiştir. Ekonomik orta ve lüks araç seçeneği ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bizim için her daim ön planda tutulan müşteri memnuniyetini hedefleyerek telefon desteği ile birlikte hem teknik destek hem araç kiralama konusunda hizmetinizdeyiz. Profesyonel kadromuzla seyahatlerinizde artık hem çok kolay hem de üst düzey rahatlıkta yolculuk yapabileceksiniz. Her ortamda bu rahatlığı hissettirecek çalışmalarımız ve ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bütün araçlarımızın dezenfekte, rutin bakımları, tekerlek değişimleri yapılmakta ve yürüyen aksamı sorunsuz olarak sizlere sunulmaktadır. Geniş araç filosu ve kaliteli sürüş ile avantajlı fiyat tercihleri doğrultusunda aylık, haftalık, günlük olarak kiralanabilmektedir. Tüm talep ve isteklerinizin karşılanması için en iyi ve hızlı şekilde kaliteli hizmet vermekteyiz. Araba kiralama rezervasyon hizmetleri için bizlerle telefonlarımızdan iletişime geçebilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Iğdır rent a car sektörü içerisinde Elam Rent A Car oto kiralama olarak hizmetinize açığız. Zevkinize uygun araçları dilediğiniz her an kiralayabilecek ve sevdiklerinizle konfor içerisinde huzur dolu seyahatler gerçekleştirebileceksiniz. Hafta içi iş seyahatlerinizi gerçekleştirmek, hafta sonları ise ufak tatil kaçamaklarınıza eşlik edecek güvenilir ve lüks araçlarımız için ofisimize bekleriz. Araçlarımızın kalitesi ile verdiğimiz hizmetten memnun kalacak aynı zamanda sizlerin tercihleri arasında yer alıp gelişerek ilerleyecek ve büyüyeceğiz. Talep ve önerileriniz bizleri markalaşma yolunda daha iyi seviyelere taşıyacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR