• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Çiçekçilik ve Peyzaj

Adres :

İvedik Caddesi Numara: 706 Karşıyaka Mezarlığı 4. Kapı İle 5. Kapı Arası Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Kurnaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 392 25 11

Elif Çiçekçilik ve Peyzaj olarak, özellikle peyzaj düzenleme işleri başta olmak üzere oldukça geniş ve zengin bir hizmet yelpazesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ankara Yenimahalle peyzaj ve bahçe düzenleme şubesi ile kendi alanında hizmette sınır tanımayan markamız, alanında deneyim ve tecrübe sahibi bireylerle çalışmaktadır. İşini en iyi ve en titiz şekilde yapan çalışma kadrosu ile doğru hizmette sınır tanımayan markamız, bitki ve doğayla iç içe evler oluşturmak adına üstün efor sarf etmektedir. Kendi alanında dev firma olmak adına büyük çaba gösteren markamız, oldukça özgün ve özverili hizmetleri ile sektöründe öne çıkmayı başarmıştır.

Peyzaj ve bahçe düzenleme alanında hizmette sınır tanımayan Elif Çiçekçilik ve Peyzaj işletmemiz, pek çok farklı hizmet seçenekleriyle de öne çıkmaktadır. Perakende saksı satışı, toptan saksı siparişi, çiçek sepeti satışı, çevre düzenleme işleri, hediyelik biblo satışı, dekoratif saksı model satışı ve bahçe ve çevre düzenleme alanında hizmetlerine devam etmekte olan Elif Çiçekçilik ve Peyzaj, pek değerli müşterilerinin duygu ve düşüncelerine de çok önem vermektedir.

Çok kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine çok önem veren Elif Çiçekçilik ve Peyzaj firmamız, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesi içerisindeki şubesi ile envaiçeşit hizmetlerine devam etmektedir. Firmamıza gün içerisinde GSM telefon numaramız, firma web sitemiz veya Ankara ili Yenimahalle bölgesi şubesi aracılığıyla hemen erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR