• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Ergün Photography

Adres :

Ramicuma Mahallesi Cami Sokak No: 40 D : 7 Eyüp /istanbul (rami Özel Hastanesi Yanı ) İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Ergün

E-Posta Adresi :

elifergunphotography@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 135 98 42

Whatsapp 2:

0 (532) 135 98 42

Fotoğraf yaşadığınız anı en iyi şekilde geleceğe taşıyan teknolojilerden biridir. Anılarınızı zamanla unutabilir hatta hatırlamaya bilirsiniz. Ancak fotoğraflarınız kalıcıdır. Ancak bu fotoğrafların doğru eller tarafından çekilmesi gerekmektedir. Elif Ergün Photography olarak sizlerin önemli anlarını ölümsüzleştirmek için profesyonel çekim hizmeti sunmaktayız.

Elif Ergün Photography İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde İstanbul basın yayın sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlere önemli anlarınızdan olan düğün, nişan, nikâh, kına, organizasyon, kısa film, tanıtım filmleri, kurumsal etkinlik faaliyetleri, katalog çekimi ve fotoğraf hizmetleri vermekteyiz. Çekimlerimizi talepleriniz doğrultusunda dış mekânda ya da kurum içi stüdyomuzda çekmekteyiz. Bu hizmetleri alanında profesyonel eğitimlerini tamamlamış, belirli deneyim seviyesine ulaşmış olan ekibimiz ile sizlere ulaştırmaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Elif Ergün Photography iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve uygun fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz. Elif Ergün Photography olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR