• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Nur Başaran Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Adres :

Yeni Mah. Emrullah Efendi Ara Sokak No : 3/b Soysal Apartmanı Kat 1 Daire 2 Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Elif Başaran - Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Yaren Öztemel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

basaranelifnur@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 686 49 42

Yıllar geçtikçe toplumlarda obezite, şeker hastalığı, tansiyon vb. gibi hastalıklar hızla artış göstermektedir. Hızlı tüketilen gıdalar, sağlıklı beslenildiği sanılırken tam tersi durumlar nedeniyle bilinçli bir toplum yetiştirmek ve çocuklarımıza, gelecek neslimize bunları öğretmek oldukça değerli bir konudur. Her yaş kitlede görebileceğimiz bu hastalıklar yaşam kalitemizi oldukça azaltmaktadır.

Elif Nur Başaran Beslenme Diyet Danışmanlığı sizlere sağlıklı ve doğru beslenme sunmak için doğru tercihtir. Yanlış öğretilen ve gösterilen beslenme çeşitlerine karşılık sizlere doğrusunu özenle göstererek hayatınızda doğru ve sağlıklı beslenmeyi uygulayarak yaşam kalitenizi arttırmada yardımcı olmaktayız. Bu sebep ile beslenme ve diyet danışmanı aramaktaysanız doğru adrestesiniz.

Severek ve keyifle çalıştığımız bu sektörde son araştırmalarla orantılı bir şekilde güncel bilgilerle sizlere diyet danışmanlığı yapmaktayız. Sporcu beslenme düzeni ve kişiye özel diyet listesi hazırlayarak sürecinizde öğün seçimlerinizde yardımcı olmaktayız.

Kişiye özel diyet listelerimiz, sağlıklı menü yönlendirmemiz ile birlikte diyet yaparken sağlıklı beslenme serüveninizde sizlere güven vererek eşlik etmekteyiz. Vücut yağ oranınız dâhil kilo ölçümü yapılarak sizlerin severek tükettiğiniz besinleri tespit edilip size uygun diyet listesi hazırlanmaktadır. Bizim yanımızdan ayrıldıktan sonra mutlu ve kendilerinden emin bir şekilde beslenme süreçlerine devam edeceğinizden emin olabilirsiniz. Kırklareli danışmanlık sektöründe sağlıklı beslenme, kilo alma ve kilo verme alanlarında sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Sizlere uygun zamanlarda randevu saatleri ayarlanabilir beraberinde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bizlere ulaşabilmektesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR