• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Şarküteri Tavuk Et Ürünleri

Adres :

Vedat Ali Özkan Caddesi Adliye Karsısı Zonguldak » Devrek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Çomulu - Canan Çomulu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erkancomulu@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (531) 782 43 00

Et satışı çok hassasiyet isteyen bir konudur. İslami usullere göre kesimin yapıldığı, doğru koşullarda muhafaza edilip dinlendirildiği ve satışa sunulduğu bir işletme tarafından alınması kişinin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Bizler de sizlere en uygun koşullarda satışa sunulan, en taze ve dinlenmiş etlerin bulunduğu, kaliteli ve güvenilir adresimiz olan Elif Şarküteri Tavuk ve Et Ürünleri olarak Zonguldak yeme içme eğlence sektörü içerisinde yerimizi aldık.

İşini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde hayvanlarımızın temin edildiği yerden kesimine hatta sizlere sunum aşamasına gelinceye kadar her bir ayrıntıya titizlik ile dikkat ediyoruz. Çünkü her şeyden önce bizler için sizlerin sağlığı önem taşımaktadır.

Bizlere sadece yemek konusunda değil aynı zamanda sağlığınız konusunda da güvendiğinizi biliyoruz. Bu sebeple de yıllardır bizlere verdiğiniz bu güveni layığı ile taşıyabilmek için açıldığımız ilk günkü hevesle ve özenle işimizi yapıyoruz.

Her zaman kaliteli ve en iyi hizmetin adresi olan Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bulunan işletmemizde et ve tavuk ürün çeşitlerimizi sizlere en taze ve en doğal beslenmiş olan hayvanlardan temin edilmiş olanları tercih ederek satışınıza sunuyoruz.

Güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyata temin edebilmek, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmek isteyen siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR