• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elisa Pet

Adres :

Kuyulu Mah. Vaniköy Yolu Sok. No: 7/1 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürkan Durmuş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 488 98 46

İstanbul Üsküdar’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Elisa Pet işletmemiz uzun yıllardır hayvan severlerin en büyük yardımcısıdır. Bizler evcil hayvanlarımıza değer veriyor, onların her zaman en iyi şartlarda ve en ideal koşullarda yaşamlarına devam etmelerini savunuyoruz. Bunun için de gerek duyulabilecek her türlü petshop ürünü ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Evcil hayvanların konforu ve güvenliği aynı zamanda sahiplerinin de konforunu ve güvenliğini etkiler. Onlar huzurlu olursa biliyoruz ki sizler de huzurlu olursunuz ve bizler her ikinizin de huzuru, sağlığı için çaba sarf ediyoruz. Her zaman kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyor, insan, hayvan ve çevre sağlığına uygun ürünlerin satışını yapıyoruz. Tamamı sertifikalı, güvenli ve sağlıklı ürünleri hayvanlarımızla buluşturuyor onların hem temel ihtiyaçlarını karşılamaya hem de eğlenmelerine yardımcı oluyoruz.

İstanbul evcil hayvan sektörünün liderlerinden birisi olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Sizlerin ve yakın dostlarınızın memnun kalacağı hizmet ayrıcalıkları sağlıyoruz, aradığınız kaliteyi, güler yüzlü hizmeti ve bütçe dostu fiyatları merkezimizde bulacağınıza garanti veriyoruz.

İşletme olarak sürekli gelişen ve değişen bir alanda bulunduğumuzun bilincindeyiz. Sektörümüzdeki en son yenilikleri yakından izliyor, modern teknolojiler eşliğinde pet dünyasının en son yeniliklerini kullanımınıza sunuyoruz. Köpek evi, kedi kaşıma tahtası, kedi evi, kedi tırmalama tahtası ve daha onlarca farklı petshop ürününü birbirinden uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR