• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Koltuk Yıkama

Adres :

- Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Duman - Ahmet Duman

E-Posta Adresi :

emrullahduman472@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 088 64 19

Whatsapp 2:

0 (535) 433 40 30

Temizlik, özellikle sık kullanılan alanlar için olmazsa olmazlar içerisinde yer almaktadır. Başta kendimiz ve daha sonra da sevdiklerimizin sağlığı için sık kullandığımız alanların temizliğine ekstra özen göstermeliyiz.

Temizlik konusunda en büyük sıkıntılı olan alanlar yani koltuklar büyük bir problem olarak yerini almaktadır. Her ne kadar temizlenildiği düşünülse de aslında içerisinde gözle görülmeyecek kadar küçük olan toz taneleri ve lekeleri barındırmaya devam etmektedir. Bu sebeple de tamamen güvenilir ve temiz ortam maalesef ki sağlanamamaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize sevdikleriniz ile daha rahat ve temiz ortamda yaşayabilmenizi sağlayabilmek için Ankara temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık. Elit Koltuk Yıkama olarak, koltuklarınızın temizliğini artık biz üstleniyor size daha rahat hatta daha güvenilir yaşam alanı sunmayı vaat ediyoruz.

Bizlere emanet ettiğinizde de sizlere koltuklarınızı adeta aldığınız ilk günkü renginde ve temizliğinde koltuklarınızı iade ediyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübelerimize sizler için özenle seçtiğimiz ve tamamen doğal olan malzemelerimizi ekleyerek tertemiz koltuklar ile sizleri buluşturuyoruz.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan işletmemize bir telefon kadar uzakta olduğunuzu belirterek gün içerisinde dilediğiniz zaman ve saatte bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz adreste sizlere hizmet verebildiğimizi de paylaşmak isteriz.

İşinde ehli, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile son teknoloji temizlik malzemelerimizi sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Sizler kaliteli temizliği güvenilir adresten almak istiyorsanız Elit Koltuk Yıkama işletmemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR