• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Mobilya Döşeme

Adres :

Horozluhan Mah Yunuseli Sk Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Dabak

E-Posta Adresi :

ahmetdabak0@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 571 04 20

Whatsapp 2:

0 (534) 571 04 20

Koltuk, kanepe ve koltuk takımları gibi mobilyalar üst kısmında döşeme kumaşı kullanılarak üretilmektedir. Belirli bir kullanım süresi sonrasında koltuklar üzerinde yer alan bu kumaş yıpranır, kirlenir ve yırtılabilir. Bu durumda koltuklarda döşemenin değiştirilmesi ve koltuğun tekrar sağlam bir yapıya ulaştırılması gereklidir. Bu işlem için Konya Selçuklu ilçesinde firmamız Elit Mobilya Döşeme olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Elit Mobilya Döşeme firması olarak Konya koltuk döşeme sektörü içerisinde A'dan Z'ye tüm koltuk ürünlerinde döşeme ve dekorasyon işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede koltuklarınız yeniden ilk günkü kadar temiz ve sağlam bir yapıya kavuşarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Koltuklarda döşemenin gerçekleştirilmesi için firmamıza ulaşarak, koltuğun türünü, kumaş yapısını ve boyutlarını belirtmeniz veya direkt olarak firmamızı bekleyerek inceleme yapılmasını istemeniz doğru olacaktır.

Firmamız koltuklarınızı yerinde inceledikten sonra veya direkt olarak işletmemize ulaşan koltukları inceledikten sonra kullanılması gereken kumaş türleri ve yapılacak işlemi ortaya çıkarır. Bu sayede döşeme işlemi için gereken ürün miktarı ve yapılacak işlemin masrafları gibi tüm noktalar belirlenir. Sonrasında işlem gerçekleştirilerek koltuklar tekrar sapasağlam ve temiz bir yapıya kavuşturur.

İstenilen özelliklere ulaşan koltuklar tekrar kullanılır hale gelir ve yıllarca tertemiz bir şekilde evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilir. Eğer koltuklarınızı doğru bir işletmeye emanet etmek ve sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, firmamız size garantili bir tercih sunmaktadır. Firmamızdan aldığınız her hizmet ekonomik tercihlerle değişim oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR