• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Oto Yıkama & Lastik

Adres :

Keklikpınar Mahallesi Dikmen Caddesi 469/b 471/a Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Küçükdağal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 301 55 96

Otomotiv sektöründe hizmet veren Elit Oto Yıkama & Lastik birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır sektörde hizmet vererek sahip olduğum bilgi ve birikimi hizmetlerimize yansıtarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Uzman ve deneyimli bir ekiple sektörümüzde profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz. Yaptığımız her işlemi eksiksiz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamış bir firma olarak uzun vadede kalıcı hizmetler sunmaktayız. Sahip olduğumuz çalışma disiplini ve yeniliklere açık bir anlayışla sizlere en güncel hizmetleri sunmaktayız.

Ankara oto lastik ve jant firması olarak ihtiyaç duyduğunuz her noktada sizlerin hizmetindeyiz. Firma olarak sektörümüzde geniş yelpazede pek çok hizmeti tek bir platformda sizlerin istifadesine sunmaktayız. Firma olarak; oto boya koruma, oto koltuk yıkama, pasta cila uygulaması, seramik kaplama, oto lastik satışı, yol yardım hizmetleri ve benzeri pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız. Firma olarak verdiğimiz hizmetler için gerekli her türlü teknik donanıma sahip bir şekilde sizlerin huzurundayız.

Sektörümüzdeki her türlü gelişmeden haberdar olarak sizlere en yeni ve ideal hizmetleri sunmaktayız. Uzun süre güvenle ve memnuniyetle istifade edebileceğiniz hizmetler almak için sizlere en doğru ve güvenilir adres olarak hizmet vermekteyiz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri istikrar ve sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz hizmetlerimizle bugün bölgemizde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Firma olarak müşterilerimiz için her türlü imkan ve kolaylığı sağlamak için çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR