• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elite Mantolama

Adres :

Akçay Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Bektaş - Tugay Bozkurt

E-Posta Adresi :

tugaybzkrt95@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 785 13 10

Gelişen ve değişen dünyada teknoloji hızla ilerlemektedir. Dış cephe kaplama mantolama sektörü her geçen gün yenilen teknolojisiyle kullanım alanlarında fark yaratmaktadır. Oturduğumuz evlerde, iş yerlerimizde, yaşam alanlarımızda kaplama hayati önem taşımaktadır. Dış cephenin daha kaliteli malzemeyle tesis edilmesi yaşam alanlarını bir konfora büründürür. Dış cephe kaplamanın en güzel kaliteli ve uygun olanı mantolama yöntemidir. Hem fiyat olarak çok uygundur hem de birçok faydası vardır. Yangına karşı koruma sağlar. Ses yalıtımı sağlayarak dış seslerden etkilenmenizi önler. Isı ve enerji kaybını giderir. En önemlisi bina ömrünü uzatarak uzun yıllar konfor sağlar.

Balıkesir izolasyon mantolama yalıtım sektöründe faaliyet gösteren Edremit Elite Mantolama firması siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Yeni ya da eski binalarınızın, her türlü dış cephe kaplama mantolama işleri titizlikle yapılır. Kaliteli malzeme ve işinden iyi anlayan ustalarımızla yaşam alanlarınızı yeniden dekore ediyoruz. İç ve Dış cephe, çatı gibi alanların sizin memnun kalacağınız şekilde onarımını yapmaktayız. Modern ve teknolojik imkanlarla binanıza en uygun kaplamayı uyguluyoruz. Bozulan hasar gören çatı ve dış cephe aksamlarını en kısa sürede yenileyip teslim ediyoruz.

Elite Mantolama olarak alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı yineliyoruz. Kuruluşumuzdan bu tarafa sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha hızlı ve akılcı çözümler sunmak için ve daha detaylı bilgi almak için, izleri ofisimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR