• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elite Mobilya

Adres :

Cihangir Mah. E/5 Yanyol Eskidji Bazaar Bina No 303 Dükkan No 15-a / 15-b / 36 Kat 2 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Işık - Hazine Işık

E-Posta Adresi :

isik.ekrem@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 925 60 81

Elite Mobilya, kuruluşundan itibaren kaliteli hizmet anlayışını devam ettirmekte İstanbul/ Avcılar da sizlerle buluşmanın keyfine varmaktadır. Araştırmalarımıza göre tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve mobilya kullanım alışkanlıklarına uygun, çevre dostu ürünler üretmek bizim görevlerimiz arasındadır. Yenilik ve teknolojiyi takip ederek ürün kalitesini yükseltmeyi, pazar payında öncü firma yapımızı korumayı amaç edindik.

Müşteri istek ve taleplerine uygun hayata keyif katan takımlar ile sizlerin karşınızdayız. Tarz sahibi ve modern çizgiler ile üretilen mobilyalarımız, hizmet anlayışımız ile fark yaratmanın tadını çıkaracaktır. Kendimizi sürekli geliştirerek, müşteri taleplerini ekonomik, kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılanmasını sağlamak temel politikamızdır.

Çevre politikasını düşünerek adım attık ve doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanma, çevresel atıkları devamlı takip etmeyi, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktayız. Bütün personellerimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmayı hak etmektedir. Bu anlayış ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemeye gayret gösteriyoruz.

Bütün çalışanlarımızın bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatını göre hareket etmek, insan sağlığı ve güvenliği hususunda bilgilendirmek büyük önem arz eden konulardandır. Biz bu konuları göz ardı etmeden çalışanlarımıza gereken desteği ve eğitimi veriyoruz.

Elite mobilya müşterilerimize en sağlıklı ve güvenilir hizmeti sunarken , bütün olasılıkları düşünerek adım atmaktadır. Mağazamıza gelerek bütün ürünlerimizi inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz online alışveriş yaparak, sizlere en hızlı ve güvenilir markalarımızı sizlere ulaştırabiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR