• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elkovan Hurdacılık Geri Dönüşüm

Adres :

Abdurrahmangazi Mahallesi Orman Caddesi No: 142 ( Hançer Market Yanı ) İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reyhat Elkovan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 039 80 85

Elkovan Hurdacılık Geri Dönüşüm firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Günlük yaşamamızda çevremizin temizliği ve korunması oldukça önemlidir. Çünkü kirlenen çevre ve toprak kısa ve uzun vadede bizlere büyük zararlar verebilmektedir. Bu sebeple yaşadığımız alanın temizliğine dikkat etmeli ve geri dönüşüme uygun olan kullanılmayan ürünlerimizi değerlendirmeliyiz. Bizlerin de sizlere İstanbul hurda alanında hizmet veren firmamız Elkovan Hurdacılık Geri Dönüşüm firması sizlere birçok alanda çeşitli hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Firma olarak kullanılmayan çeşitli türlerdeki malzemeleri sizlerden satın alabilmekteyiz. Firmamız sizlerin kullanmadığı ürünleri sizlerden ücretlerini ödeyerek geri dönüşüm ile geri kazandırmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin ürünlerini belirli hacimden büyük olduğu taktirde gelip istediğiniz noktalardan alabilmektedir. Birçok farklı türde ürünü satın alabilen firmamız temelde beyaz eşya, bakır ve demir gibi ham maddelere sahip ürünleri almaktadır. Firma olarak sizlerden aldığımız ürünlerin değerlerini fazlasıyla karşılamaktayız. Yine sizlerin memnuniyeti için firmamız sizlerin ücretleri direkt olarak ödemektedir.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst be güvenilir bir hizmet sağlamaya çalışmaktayız. Bu sebeple firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve fazla olan hurdalarınızdan karlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR