• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emarti Otomotiv Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.

Adres :

Yenisahra Mah. Kara Sok. No: 1/a İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Zopluoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emarti.ticaret@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 652 12 45

İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren Emarti Otomotiv Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti. firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Araçlar hayatın her noktasında vazgeçilmezlerimiz olup gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında zamanımızın büyük çoğunluğunu araçların içinde geçiririz. En güzel anıları biriktirmek için yolculuklara çıkar, en güzel sohbetleri araçlarda yol arkadaşlarımızla yaparız. Kısa ya da uzun mesafe hiç fark etmeksizin seyahat konforu için her şeyden önce aracımızın temiz, hijyenik, bakımlı, konforlu olması gerekir. Bunun için de oto bakım ve oto parfüm ürünlerine büyük iş düşer.

İstanbul otomotiv sektöründe yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle faaliyet gösteren firmamız oto kozmetik ürünleriyle öne çıkmaktadır. Araçlarınızın bakımını, mini onarımlarını, temizliğini, hijyeninin sağlamanız adına çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Marka ve modeli her ne olursa olsun araçlarınız için aradığınız oto kişisel bakım ürünlerini firmamız portföyünde bulabilirsiniz. Lastik tamir kiti, pas sökücü, koltuk temizleyici, fren balata temizleyici, oto yıkama şampuanı, motor temizleyici, oto parfümü, oto koku giderici, oto paspas ve çok daha fazlasına ürünlerimiz arasından sahip olabilirsiniz.

Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Bu yüzden kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyor, araçlarınıza herhangi bir şekilde zarar verecek ürünlerin teminini yapmıyoruz. Garantili ürün satışı yanında uzun etkili ürünlerimizle kalıcı çözümler elde etmenizi sağlıyor, bütün bunları uygun fiyatla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR