• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emek Kokoreç & Battalbey Çiğköfte

Adres :

Zekai Gümüşdiş Mah. Sanayi Cad. No: 606/c ( Emek Metro İstasyonu Çıkışı Ceylan Hastanesi Yanı ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 323 76 61

Fastfood sektöründe faaliyet gösteren Emek Kokoreç ve Battalbey Çiğköfte birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır en sevilen lezzetlerimizi sizlere en lezzetli haliyle buluşturan bir fastfood lokantası olarak hizmetinizdeyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlere kaliteli hizmet sunmayı misyon edinerek faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şeklide karşılık vermekteyiz. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizi güler yüzlü personellerimizle istifadenize sunmaktayız.

Bursa fastfood sektöründe faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başardık. Bugün faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Kokoreç ve çiğköfte deyince akla ilk gelen mekanlardan biri olarak ön sıralarda yer almaktayız. En hijyenik koşullarda sağlıklı ürünler kullanarak sizlerin istifadesine sunduğumuz lezzetlerimizle hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap etmekteyiz. Bu lezzetleri tadabileceğiniz en güvenilir adreslerden biri olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Kurulduğumuz ilk günden beri verdiğimiz hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri istikrarla istifadenize sunmaya devam ediyoruz. Her defasında sizlere daha iyi hizmetler sunmak adına kendimizi geliştirerek ve yenileyerek huzurunuza çıkıyoruz. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir fastfood lokantası olarak müşterilerimizle aradaki engelleri kaldıran bir anlayışla buluşmaktayız. Daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmak adına en makul fiyatlarla lezzetlerimizi sizlere sunuyoruz. Lezzet ve kaliteyi uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Gösterdiğiniz ilgiyle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler