• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Bey Döner

Adres :

Şeyhşamil Mah. Hamza Yerlikaya Cad. No: 15/b Sivas Merkez Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Ağakuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 748 01 17

Hizmet verdiğimiz bölgenin lezzet durağı olmaya devam ediyoruz. Yıllardır sizlere hizmet veriyor ve lezzetlerimizle sizleri buluşturuyoruz. Marka haline gelmiş leziz dönerlerimiz ve kebaplarımızla her daim hizmetinizdeyiz. Kaliteden taviz vermeden usta ellerden çıkan lezzetlerimizi güler yüzlü personelimizle sizlere sunuyoruz. Bizler için müşteri memnuniyeti verdiğimiz hizmetlerin en güzel neticesidir. Bu doğrultuda yıllardır sizlere bu lezzetleri sunmanın ötesinde güler yüzlü bir hizmetle ağırlıyoruz. Bir restoran olarak verdiğimiz hizmetlerle her daim uğrak mekanlarınızdan biri haline geldik. Yılların verdiği yıllanmışlığa değil dinamikliğe ve olgunluğa sahip bir restoran olarak müşterilerinin dilinden anlayan ve onlara taleplerini en ideal şekilde sunan bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sivas restoran sektöründe rakipleri arasında verdiği hizmetlerle farkı yakalamış bir restoran olarak sizlerin hizmetindeyiz. En başından beri prensiplerimiz ve kalitemizden ödün vermeden sizlerin huzurunda olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Doyurucu lezzetler sunan restoranımızda; tavuk ve et döner dürümleri ve kebap çeşitleri ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Ayrıca sizlerle bu lezzetleri buluşturmak adına ev veya iş yerlerine yemek siparişleri almaktayız. Sizlere bu lezzetleri makul fiyatlarda tutarak, bütçenize hitap edecek şekilde sunmaktayız. Beklentilerinizi ötesinde bir hizmet anlayışı ile sizlerin huzurunda olmaya devam ediyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerle geniş müşteri kitlesine sahip olduk ve her geçen gün genişlemeye devam ediyoruz. Sizleri restoranımızda bizzat ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR