• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Şapka

Adres :

Eski Kuyumcular Mahallesi Keçeciler Sokak No: 4 / A Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilay Ay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 235 46 54

Balıkesir merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Emin Şapka benzersiz uygulamalarla şehrin gözdesi olmaya devam etmektedir. Şapka dünyanın en eski giysi türlerinden ve aksesuarlarından birisidir. Çoğu kez güneş ışınlarından korunmak amacıyla şapka kullanılsa da en temel amaç bu değildir. Çoğu ülkede ve kültürde farkı şapka tasarımları vardır ve her şapkanın farklı bir anlamı, farklı bir hikayesi ve manası olabilmektedir.

Ayrıca şapkalar farklı konseptlere göre tercih edilebilmekte, çeşitli kıyafetlerle kombin edilebilmektedir. Bunun için en temel ihtiyacınız farklı şapkalara sahip olmaktır ve bizler yıllardır tam da bunu sağlıyor, her ihtiyaca uygun, onlarca farklı şapka ile karşınıza çıkıyoruz.

Balıkesir alışveriş sektörünün öncülerinden birisi olarak çok farklı ve nadir bir konsept geliştirmiş bulunuyoruz. Şapka üzerine aradığınız her şeyi mağazamızda bulunabileceğiniz gibi hayallerinizin ötesinde konseptlere sahip olabilirsiniz. Her biri alanında uzman, eğitimli, deneyimli, uzman personellerimizle gereken desteği sağlıyor, tarzınızı ortaya koyabileceğiniz en güzel şapkalara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermediğimiz alanda bütün ürünlerimizin tasarım ve materyal olarak yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, ilk günkü şıklığını ve duruşunu kaybetmeyecek ürünleri tercihinize sunuyoruz. Kişiye özel şapka tasarımı yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun şapkaya sahip olmanızı sağlıyoruz. Deri şapka modelleri, jokey şapkası satışı, haşir şapka, erkek şapkası, kadın şapkası ve daha fazlasıyla öne çıkıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR