• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emine Kıraloğlu Beauty Center

Adres :

75 .yıl Mahallesi 5349 Sokak No: 7 D: 6 Yunusmere Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Kıraloğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 858 50 45

Emine Kıraloğlu Beauty Center, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. Manisa güzellik merkezi sektöründe ön plana çıkan salonumuz başarılı birçok çalışma gerçekleştiriyor. Bizler bu sektörde en iyi hizmeti sunmak için gerekli tüm eğitimleri almış bulunmaktayız. Aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Günümüzde güzellik merkezlerine olan ilgi giderek artıyor. Fakat insanlar güvenilir güzellik merkeziyle iletişime geçmek istiyor. Dilerseniz salonumuza gelerek detaylı bilgi alabilir, çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu sayede ekibimiz hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini belirliyor, bu doğrultuda neler yapabiliriz onu inceliyoruz. Ardından müşterimiz istenilen işlem için uygunsa ona özel uygulama planı oluşturuyoruz. Bu sayede her zaman planlı hareket ediyor, herhangi bir aksaklık olmadan çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Güzellik merkezimizde uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Profesyonel cilt bakımı, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi uyguluyoruz. Aynı zamanda kalıcı makyaj, kalıcı kaş, ipek kirpik uygulamaları yapıyoruz. Siyah nokta temizleme, gözenek sıkılaştırıcı uygulamalarımız mevcuttur. Son teknoloji cihazlarla sağlığa uygun işlem yapıyoruz. İşlem öncesinde gösterdiğimiz titizliği işlem bittikten sonra da gösteriyoruz. Müşterimizle iletişimi kesmiyor, işlemden memnun kalıp kalmadığını öğreniyoruz. Eğer işlemle ilgili bir sorun varsa uzman eşliğinde bu sorunu inceliyor ve çözüyoruz. Bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz. Merkezde bulunan güzellik merkezimizi sizler de güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR