• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Medikal

Adres :

Raufbey Mah. Atatürk Cad. No: 317-d Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Emir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 345 50 61

Tıp alanında medikal ürün satışı yapmakta olan firmamız, Emir Medikal birmilyonnokta.com ailesine katıldı. Hayat sürprizlerle doludur, yarın ne yaşayacağımızı bilemeyiz. Her an hastalanabiliriz, kaza geçirebiliriz ve dediğimiz gibi hayat sürprizlerle doludur, hiç hastalanmadan da bir ömrü bitirebiliriz. O yüzden yolumuzun ne zaman hastaneye veya bir hastane üzerinden medikale düşeceğini bilemeyiz.

Bunu bilmememiz medikaller konusunda çok düşünmemize neden olmamalı. Hiç düşünmeden ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz ve aynı zamanda çok hesaplı alışveriş yapabileceğiniz firmamız müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. A'dan z'ye tüm hastalıklarda kullanılabilecek medikal ürünlerine ulaşımınızı kolaylaştırmaktayız. Osmaniye medikal tüm halka karşın güzel ve hesaplı alternatiflerle hizmet vermektedir.

Temizlik anlamında çok hassas olan firmamız günlük olarak kurum temizliğini yapmaktadır. Temizliğin yanı sıra disiplinli, atılgan ve hoşgörülü çalışan kadromuzla halkı güler yüzlü ve enerjili karşılamaktayız. İnsanların ihtiyaçlarına anında cevap olma ve müşteriyi memnun göndermek prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Tüm bunların yanında şunu da belirtmek isteriz ki biz sadece şahıslara değil aynı zamanda firmalara da hizmet vermekteyiz. Bizden medikal malzeme talebinde bulunan firmaların ihtiyacına anında dönüş yapmaktayız. Hastanelerin tıbbi malzeme ve cihaz teminatını sağlamaktayız. Tüm firmalara azimle verdiğimiz hizmetin karşılığında saygınlığımızın artması ve daha da genişlememiz bizi işimize daha da çok bağlamaktadır. Medikal denince Osmaniye’ de biz akla geliriz ve adımızın gereğini de yerine getirmekten geri durmayız. Güvenle alışverişe bizimle başlayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR