• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Oto Kurtarma Forklift ve Vinç Hizmetleri

Adres :

Adıyaman /merkez Kayalık Mah Eski Zey Yolu 2436 Sokak No: 5/1 Adıyaman Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Karakuş

E-Posta Adresi :

emirotokurtarici@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 736 72 29

Uzun yılların getirmiş oldu bilgi birikimi ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve nitelikli hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Bizler için sizlerin memnuniyeti her şeyden daha önemlidir. Sizleri kaliteli ve nitelikli hizmetler ile buluşturmanın bizlerin en önemli motivasyon kaynağı olduğuna inanıyoruz. Memnuniyetiniz bizlerin en önemli referans kaynağı olup yapmış olduğunuz olumlu geri dönüşümleriniz sayesinde Adıyaman yol yardım sektöründe her geçen gün emin adımlarla üst sıralara çıkmanın ve alanımızda söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her biri konusunda uzman ve eğitimli çalışma ekibimizle araçlarınızı sıfır risk ile güvenle taşımaktayız.

Alanımıza ilişkin konularda dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Son gelişmelere göre kendimizi sürekli yeniliyoruz. En son teknolojik ekipman ve donanım ile sizlerin tüm ihtiyaçlarına en seri ve en güvenilir şekilde hizmetlerimizi ekonomik koşullar altında sizlere sunmaktayız. Günün her saatinde 7/24 aracınızla ilgili yaşayacağınız olumsuzluklara ilişkin doğru tespit ve çözüm yolları için bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Yılın dört mevsimi her türlü olumsuz hava koşulları altında bile vardiyalı olarak kesintisiz çalışan ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir. Araç modeli fark etmeksizin tüm araç tiplerine yönelik çekicilerimiz araç parkurumuzda mevcut olup ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazır durumdadır.

Kurumumuz bireysel veya kurumsal olarak ihtiyacınız olan her türlü yol yardım hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR