• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emre Elektrik

Adres :

Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No: 9/c Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Er

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 365 23 87

Emre Elektrik olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Konya tesisat bakım ve onarım sektöründe hizmet veren Emre Elektrik olarak size hizmet vermekteyiz. Firma olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Bu hizmetlerimiz elektrik tesisatı bakım, onarım, yenilenmesi, aydınlatma tamir, onarım, bakım, küçük ev aletleri tamiri ve daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız çalıştığı çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firmadır. Bu popülerliğini de müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi sayesinde elde etmiştir.

Verdiğimiz hizmetler en üst kalite de olması için işinde deneyimli, usta ve eğitimli kişiler ile çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmette usta çalışanlarımızız yaptığı keşif çalışmaları ile en uygun ve en kısa sürede yapıp, bitirmekteyiz. Bu sayede de hem hizmetimiz uzun ömürlü hem de çalıştığımız alana en az zarar ile çalışmaktayız. Güvenilir ve uzun ömürlü hizmet vermek için yola çıktığımız alanımızda en uygun, en kaliteli ve en uygun aletler ile çalışmaktayız.

Firma olarak müşterilerimizin istekleri bizim için çok önemli olup bu istekler doğrultusunda sizin memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Yine siz müşterilerimiz için en uygun fiyatlar belirleyip nu fiyatlar doğrultusunda çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken ulaşım bilgilerimizden bize ulaşmaktır. Verdiğimiz hizmet son kalite olup uzun ömürlü ve güvenilirdir. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR