• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emre Mermer

Adres :

Kılıçözü Sanayi Sitesi 3. Blok No: 5 Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Demir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 929 04 01

Tüm Kırşehir halkına hizmet vermekte olan firmamız Emre Mermer birmilyonnokta.com un üyesidir. Kırşehir mermer ve granit firmaları arasında verdiği hizmetlerle ünlenen firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu hizmetler; mutfak tezgahı yapımı, mezar yapımı, mermer barbekü, mermer çeşme modelleri olarak sayabiliriz. Hızlı teslimat ve satış sonrası hizmetlerle de her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Bizler için her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak temel hedeflerimizden en önemlisi olmuştur. İkinci önemli hedefimiz ise kaliteli hizmet anlayışıdır. Firma çalışanlarımız eğitimli, işlerinde uzman ve yılların tecrübesine sahip kişilerdir. İhtiyaca yönelik çalışmalar yapan ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun olan modeller üzerine çalışmalarına yön vermektedirler. Hem mermer hem de granit üzerine çalışmalar yapan ekip arkadaşlarımız müşterilerin isteklerine göre ürün konusunda seçim yapmaktadırlar.

Faaliyetlerimize ilk başladığımız günden bugüne kadar firmamız kendini geliştirmiş, büyümüş ve yenilikleri sürekli takip etmiştir. Verdiği hizmetlerle kısa zamanda sektörde lider konuma yükselmiştir. Firmamız zaman içinde müşterilerimizin güvenini kazanmayı da başarmıştır. Müşteri kitlemiz günden güne zaman içinde artmıştır, günümüzde geniş bir müşteri kitlemiz mevcuttur. Günümüzde hem yerini korumak hem de daha iyi hizmet verebilmek için çabalarına devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden itibaren müşterilerimiz için hep uygun fiyat politikasını benimsemiş ve hala da aynı prensiple faaliyetlerine devam etmektedir. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, firmamızı ziyaret ederek ürün çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler