• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emre Oto Fren Servisi

Adres :

Erenler Mah. 1091 Sok. B Blok No: 3 İç Kapı: Z7 Sakarya » Erenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre İzi

E-Posta Adresi :

iziyunusemre@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 375 94 62

Tüm Erenler ve çevresinde görev yapmakta olan firmamız Emre Oto Fren Servisi birmilyonnokta.com un üyesidir. Sakarya oto servis ve tamirhane firmaları arasında müşterilere sunduğu hizmetlerle takdir ve beğeni toplayan firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler; fren testi, fren balatası değişimi, muayene öncesi araç bakım servisi, bijon kaplaması değişimi ve oto bakım tamiri olarak sayabiliriz.

Firmamızda müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmet sunumuna çok önem verilmektedir. Bizler için müşterilerimizin firmamızdan mutlu şekilde ayrılması ve tekrar bizi tercih etmeleri önemlidir. Bizler her zaman müşterilerimizin devamlı olması yönünde yoğun çaba sarf etmekteyiz. Bu durum müşterilerimizin bizlere olan güveniyle sağlanmaktadır. Firma çalışanlarımız her marka model araç konusunda bilgisi tam olan, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımları ile ekip arkadaşlarımız aracınızın arızasını tespit edip hızlı şekilde çözüm sağlarlar. Araçlarınızı emin ellere bırakıp siz işlerinizi hallederken biz de aracınız için gereken bakım ve tamiri yaparız. Hem zaman kaybetmemiş olursunuz hem de hem de aracınızdaki eksiklikler giderilmiş olur.

Firma olarak otomotiv sektörüne yıllarca emek vermiş bir firmayız. Sektörde öncü konumda olmak için çok çalışmış olan firmamız bu yeri daha sağlamlaştırmak ve daha da iyisini yapmak için çalışmalarına ara vermeden devam edecektir. Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak randevu alabilirsiniz. Özellikle muayene öncesi firmamızı ziyaret etmek istediğinizde randevu almanızı öneririz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler