• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emsa Doğan Ambalaj Temizlik Gıda

Adres :

Osmangazi Mah. Kahveciler Cad. No: 19/b Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salim Doğan

E-Posta Adresi :

emsadoganplastik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 558 21 71

Whatsapp 2:

0 (530) 139 18 06

Ambalaj sektöründe çeşitli kategorilerde çalışmalar sürdüren firmamız Emsa Doğan Ambalaj Temizlik Gıda birmilyonnokta.com üyesidir. Pek çok alanda ambalajlı ürünlerle karşılaşmak artık oldukça normal durumlardan biri haline gelmiştir. Temizlik, gıda, sağlık gibi insan hayatının içinde olan pek çok sektörde çeşitli ambalajlı ürünler olmazsa olmaz durumuna gelmiştir.

Firmamız Ankara ambalaj sektöründe, onlarca farklı marka için plastik ve kağıt ambalaj ürünleri üretmektedir. Başta plastik kaşık, çatal, bıçak ve tabak gibi ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz. Firmamız farklı şirketler için onlarca çalışmaya imza atmıştır. Aklınıza gelebilecek her türlü ambalaj ürününe firmamız üzerinden kolayca ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz.

Her zaman uygun fiyat prensibi ve geniş ürün yelpazesi hedefiyle çalışmalarını sürdüren firmamız, hizmet ağını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Aradığınızı rahatça bulabilmeniz için temizlik ürünlerinden koli bandı satışına kadar kurumsal kimliğiniz için gereken tüm desteği Emsa Doğan Ambalaj Temizlik Gıda ailesi olarak sağlamayı hedefliyoruz. Sizler de bu doğrultuda firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve verimli alışveriş süreçlerine imza atmak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Tüm çalışmalarımızı bu ilke üzerine odaklayarak sizlere memnuniyet duyacağınız süreçler sunmayı sürdürüyoruz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz tüm plastik ve kağıt ambalaj çeşitleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve uygun fiyat anlayışı benimsemiş olan firmamızda sizleri ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR