• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enes Ticaret

Adres :

Konaklı Mah. Alaaddin Keykubat Bulvarı No.102 Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Bekar

E-Posta Adresi :

enesbekar0707@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 693 62 65

Hizmet sektörü uzun zamandır gelip almak üzerine değil de telefonla eve sipariş vermek üzerine kurulu. Bunların başında da en çok kullanılan bizim yapmış olduğumuz gibi damacana içme suyu ve tüp gelmekte. Telefonla sipariş vermenin rahatlığına ve kolaylığına alışan günümüz insanı için hizmet aldığı sektörde aradığı kriterlerde biraz değişmeye başladı.

Artık insanlar için ürünün kalitesi ve fiyatının yanı sıra aldığı hizmetin kalitesi ön plana çıktı. Sipariş verdiği firmanın telefonunu açan sekreterin sesi bile bir kriter haline gelmiş bulunmakta. Bunların yanı sıra en önemli kriterlerden biri de güven haline geldi. Eski esnaf geleneğinden kalan güven hissini de aldığı hizmette görmek istiyor insanlar.

İşte bunların hepsinin ışığında Antalya Alanya alışveriş sektöründe güven ve kalitenin ismi olmak için Enes Ticaret olarak; siz müşterilerimize hizmet vermek için kurulmuş bulunmaktayız. Evinizin veya iş yerinizin her türlü tüp ve damacana ihtiyacınızı karşılamak için bir telefon uzaklığında sizler için hazır bekliyoruz. İş ahlakına sahip çalışanlarımızla almak istediğiniz ürünü almak istediğiniz zamanda adresinize teslim ediyoruz.

Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızı günün istediğiniz saati 7 gün 24 saat kullanabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Uygun fiyatlarımızla kaliteli hizmet sunduğumuz firmamız Alanya alışveriş sektöründe ismi duyulan firmalar arasında yer almaktadır. Güvenli alışveriş yapabileceğiniz verdiğiniz paranın karşılığını alabilmenin mutluluğunu yaşayabildiğiniz bir firma olmak bizim en önemli değerlerimizden biri.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR