• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enes Yapı Tesisat

Adres :

Yenişehir Mah. Arma Residence No: 156 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Demirhan

E-Posta Adresi :

enesbatur_2565@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (533) 658 08 34

Whatsapp 2:

0 (541) 489 20 16

Enes Yapı Tesisat ailesi olarak, sektördeki binlerce farklı işletmeye ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com üyesiyiz. Yapı tesisat işlemleri ne kadar ustalıkla yapılırsa, kullanıcısına o düzeyde hizmet verir. Sağlam malzemeler ve kaliteli işçilik standartları sağlanan tesisat süreçleri her zaman çok daha güvenilir olmaktadır. Firmamız İstanbul tesisat ve bakım onarım sektöründe kusursuz hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sizlere kaliteli ve yüksek standartlı bir hizmet sunmak firmamızın en büyük değerlerinden biridir. Bu sebepten dolayı bünyemizde profesyonel ve deneyimli kişileri bulundurmayı tercih ediyoruz. Hizmet almak istediğiniz alan ne olursa olsun süreci en doğru şekilde planlıyoruz. Bu şekilde çok daha kaliteli ve uzun ömürlü bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Enes Yapı Tesisat ailesi olarak başta su tesisatı kurulumu ve onarımı hizmetleri olmak üzere pek çok farklı alanda hizmetler sunuyoruz. Kalorifer petek temizliği hizmetleri, kaçak su tespiti, bakım onarım hizmetleri ve tıkanıklık giderme hizmetleri vermiş olduğumuz temel hizmetlerden bazılarıdır. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları pek çok alanda hizmet portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

Sizlere kaliteli ve uzun ömürlü bir hizmet süreci sağlamak firmamızın en temel isteğidir. Bu doğrultuda hizmet süreçlerini en verimli ve profesyonel şekilde planlayarak hızlı bir süreç sunuyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek ve ihtiyaç duyduğunuz pek çok alanda firmamızdan gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için firmamıza telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR