• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enfesdo Kornet Dondurma - Bayraktar Gıda A.ş ( Murat Türkmen)

Adres :

Ziyagökalp Mahallesi Dersan Koop İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Türkmen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@enfesdo.net

Whatsapp 1:

0 (532) 263 35 60

İstanbul pasta ve pastane sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2 girişimci olarak yola çıktığımız bu sektörde büyüyerek geniş bir aile olmayı başarmış bulunmaktayız. Ailemizle birlikte değerli müşterilerimize kalite standartları içinde hizmet vermeye özen gösteriyor, gayret ediyoruz. Firma olarak helal üretim yaparak müşterilerimizin memnuniyetini korumayı başarıyoruz. Biz, helal ürün üretimine özen gösterdiğimiz kadar ürünlerimizde katkı maddesi kullanmamaya, müşterilerimizin sağlığını korumaya da özen gösteriyoruz. 2015 yılından büyüyerek geldiğimiz 2020 yılında geniş kapsamlı hizmet vermeye tüm kalitemizle devam edeceğiz.

Dondurma, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti oluyor. Hem tadıyla hem de verdiği serinlikle her mevsim evlerde yerini alan dondurma, firmamız tarafından özenle üretiliyor. Biz, aldığımız eğitim sayesinde dondurma üretimini kalite standartları içerisinde yapıyoruz. Kullandığımız süt, salep ve meyvelerle sizlere en lezzetli dondurmaları hazırlıyoruz. Biz, üretimde ve paketlemede özenle, dikkatle ve titizlikle hareket ediyoruz. Ekibimizle birlikte aldığımız siparişler doğrultusunda üretime devam ediyoruz. Sade ve meyveli dondurma çeşitlerimizle hem çocuklar için hem de yetişkinler için lezzetli dondurmalar üretiyoruz.

Firma olarak 2020 sezonuna yakışacak şekilde dondurma üretimine devam ediyoruz. Farklı şehirlere ürettiğimiz dondurmaları gönderiyoruz. Siparişleriniz vaktinde sizlere teslim ediliyor. Ekibimizle birlikte lezzetli, kaliteli ve güvenilir dondurmalar üreterek satışa sunmak adına tüm gayreti gösteriyoruz. Sizler de lezzetli ve güvenilir dondurmalar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR