• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enka Tarım

Adres :

Tapçak Mahallesi Kekçınar Sokak No: 127 Karatay Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Sarıbaş

E-Posta Adresi :

muammersaribas@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 538 45 44

Whatsapp 2:

0 (543) 538 45 44

Tarımı profesyonel ve başarılı bir şekilde yapmanız için gerekli olacak tüm ekipmanlar ve araçları sizlere temin eden firmamız bu alanda yıllardır en başarılı üretimleri yapmaktadır. Tarım malzemeleri ve araçları ile makinelerinin üretimini yapan firmamız en kaliteli tarım makinelerine sahip olmanızı sağlamaktadır. Profesyonel bir şekilde farklı tarım makineleri üreten firmamız bu alanda yıllardır başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Geniş üretim alanımızda profesyonel bir şekilde çeşitli tarım makineleri üretmekteyiz. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanarak en başarılı tarım işlemini yapmanızı sağlayacak olan makineleri üreterek sizlere sunmaktayız. Tarım işleminde birçok farklı alanda ve amaçla kullanılacak olan en kaliteli makineleri ve araçlar ile ekipmanları üreterek sizlere sunmaktayız.

Konya tarım hayvancılık alanında tarım makineleri ve ekipmanları üretmekte olan firmamız deneyimli ekibi ve geniş üretim tesisi ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tarım alanında kullanılacak römork, ot toplama tırmığı, serpme makineleri, traktör kepçesi ve daha birçok farklın makine ve ekipman tarafımızdan başarılı ve profesyonel bir şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır.

Tarım makineleri ve ekipmanları üretimini yıllardır başarılı bir şekilde yapan firmamız ülkemizin dört bir yanına bu makineleri ve ekipmanları göndermekte ve sunmaktadır. Sorunsuz bir şekilde tarım işinde kullanılacak yüksek kalitedeki makine ve ekipmanlar ile araçlar yüksek üretim kalitesinde ve başarılı testler sonucunda üretilmektedir. Bu alanda en başarılı çalışmaları yaparak profesyonel makine üretimini yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR