• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eral Yapı Malzemeleri

Adres :

Seyit Nizam Mah. Demirciler Sit. 8. Yol No: 54 Zeytinburnu İstanbul İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Duyu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eralyapimalzemeleri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 877 30 10

Yapı inşaat sektörünün en temel amacı insanlara yaşam alanı barınma alanı temin etmektir. Bu yüzden de gerek ülkemizin gerek tüm dünyanın en geniş sektörlerinden birisi konumundadır. Her zaman da varlığını devam ettirir. Çünkü aynı zamanda bir yatırım sektörüdür. Bu alanda başarının, yeniliğin, üretimin yapılabilmesi de yapı malzemeleri ile mümkündür. İstanbul Zeytinburnu’nda faaliyet gösteren Eral Yapı Malzemeleri firmamız ile bizler bu alanda uzun zamandır hizmet veriyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm geliştiriyoruz. Yıllar önce büyük bir gayret ve heyecanla çıktığımız yolda kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve kısa sürede Zeytinburnu’nun en fazla tercih edilen yapı malzemeleri firması haline geldik. Yine de başarılarımızla hiçbir zaman yetinmiyor, hep daha iyisi, daha ilerisi için gayretlerimize devam ediyoruz.

İstanbul yapı malzemeleri sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Bunun da sizlerin ihtiyaçlarını karşılayarak olacağını biliyoruz. Bu yüzden de ihtiyaçlarınızı gözetiyor, yapı teknolojilerinde ortaya çıkan en son ürünleri kısa sürede stoklarımıza taşıyoruz. Her neye ihtiyacınız varsa tam zamanında tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz.

Eral Yapı Malzemeleri olarak her biri alanında uzman tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle birlikte gerek danışmanlık gerekse satış hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Sektörümüzde ortaya çıkan bütün ürünlerde en yüksek kaliteyi takip ediyoruz. Dünya standartlarında hizmet için çalışıyoruz. En başarılı markaların en yeni ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR