• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eras Seç Market

Adres :

Cevher Dudayev Mahallesi Eras Blokları Yasemin Sk No: 16/10 Nevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali İnce

E-Posta Adresi :

kapadokyainmar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 511 98 20

Whatsapp 2:

0 (532) 133 23 50

Eras Seç Market olarak Nevşehir Merkez’de Seç Market’in şubesi olarak hizmet veriyoruz. Alışveriş sektöründe öncü olma misyonuyla başladığımız bu yolda Nevşehir’in değerli halkına farklı hizmet türünden birçok ürünü sunma hedefiyle çalışıyoruz. Şehrimizde değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz geniş seçenekli alışveriş mağazamızla da öncü konumda bulunan bir market olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Eras Seç Market olarak gıda, bakliyat, hijyen, kişisel bakım, içecek ve bunun gibi birçok ürünün en kaliteli halini farklı markalarla sizlere sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Müşterilerimize ürün çeşitliliği yaratabilmenin yanında uygun fiyatlarla da hizmet verebilmek için var gücümüzle çabalıyoruz. Sunduğumuz ürünlerin kalitesiyle beraber marketimizin iç olarak hijyenini de sağlamak en büyük çabalarımızdan birisi.

Ürün kalitemiz ve çeşitliliğimizle Nevşehir alışveriş sektörünün lideri konumundayız. Fark yaratan çalışma anlayışımızla sektörümüzde öne çıkmayı başarıyoruz. Aynı zamanda en kaliteli ürünleri bünyemizde barındırmamızla da olumlu anlamda eleştiriler almaktayız.

Değerli müşterilerimize şehrimizin en iyi alışveriş hizmetini sağlayabilmek adına ucuz fiyatlarla ürünler sunuyoruz. Nevşehir’in en uygun fiyatlı marketi olarak verdiğimiz hizmet kalitesini artırabilmek için de belirli vizyonlar belirliyoruz. Şehrimizin ve ardından ülkemizin en önemli market zincirlerinden birisi olabilmek ve müşterilerimize daima bekledikleri hizmeti sunabilmek adına kendimize hedefler koyuyoruz. Sizlere en iyi ürünlerle en kaliteli hizmeti verebilmek için her zaman hizmetinizdeyiz. Merkez’de yer alan marketimizi ziyaret ederek birçok farklı ürünü temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR