• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erbey Peynircilik

Adres :

Merkez Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Halitpaşa İşhanı No: 12/23 Kars Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Hoşgönüllü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erdemhosgonullu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 378 90 33

Whatsapp 2:

0 (552) 378 90 33

Erbey Peynircilik firmamız Kars merkezde faaliyetlerine devam etmekte, yıllardır en doğal ve en sağlıklı ürünlerin satışıyla fark yaratmaktadır. Firmamız Kars yeme içme ve eğlence sektöründe organik ürünleriyle kalitenin tercihi olmuş, damak tadına önem verenlerin en uğrak noktası olarak bölgenin lider işletmelerinden biri konumuna yükselmiştir.

İşletmemiz ürünlerin doğallığını ve tazeliğini daha da zenginleştirerek onlarca farklı çeşitte müşterilerine sunuyor. Organik bal satışı, kara kovan balı satışı, doğal peynir satışı, yöresel doğal ürünler satışı, kaz siparişi, doğal tereyağı satışı, köy yumurtası satışı, günlük taze süt satışı gibi pek çok hizmeti başarıyla vermekte, müşterilerini bir mandıradan beklentilerinin çok üstünde bir ürün çeşitliliğiyle karşılamaktadır.

Besin değerleri yüksek, %100 doğal, sadece Kars yöresine özgü ürünlerimiz üretimden tüketiciye ulaştırılmasına kadar büyük bir hassasiyetle takip edilmekte, kaliteden ve doğallıktan ödün verilmeden sofralara sunulmaktadır.

Firmamız günlü taze kaz siparişi gibi özel talepler de kabul etmekte, farklı lezzetler deneyimlemek isteyenlerin de yardımcısı olmaktadır. Bütün ürünlerimiz işin uzmanı kişilerce hazırlanarak reyonlarımıza gelmekte, özel ambalajlarında satışa sunularak doğallıklarından ödün verilmeksizin damaklarla buluşması gerçekleştirilmektedir.

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz lezzetleri işletmemizde bulacak, sevdiklerinizin sağlığı için en kaliteli ve en doğal besinleri satın alma imkanına kavuşacaksınız. Üstelik bölgemizin eşsiz ve organik lezzetlerine ulaşmak için servet ödemenize gerek yok. Biz kaliteyi uygun fiyata sunuyor, sektörümüzde bu alanda fark yaratıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR