• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ercan & Burçin Hair Studio Makeup

Adres :

Sofular Mahallesi Dede Sokak Doğa Apt. No.12 Z10 Amasya » Merzifon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burçin Aslan - Ercan Paliç

E-Posta Adresi :

epalic19@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 867 97 61

Bir kadının en doğal, en güzel süsü saçlarıdır. Bayanlara estetik ve güzellik açısından olmazsa olmaz, her trend ve modelde güzel süsler yapıyoruz. Saçlarınıza bakıyor, besliyor, güzelleştiriyoruz. Kozmetik açıdan sağlığını önemsiyor, kolay bakabileceğiniz, dökülme, kırılma yaşamayacağınız doğal süsler kazandırıyoruz. Saçlarınızı, tırnaklarınızı, cildinizi ve tamamen sizi önemsiyoruz.

Merzifon’da saç bakım ve güzelliği merkezi olmanın sorumluluğuyla trend, tarz ve modelleri sizler için uyguluyoruz. Yapmış olduğumuz estetik güzellikleri sizlerin saç ve cilt sağlığınızı önemseyerek yapıyoruz. Çeşitli seçenekleri sunmak çoğu zaman tereddütle karşılansa da kadınların saç bakımında, renginde önceliklerimizi sağlığını koruyarak kullanıyoruz. Önemli olan sağlıklı, bakımlı, saçlar ve ciltlere sahip olmanız. Renk ve model seçimlerini saçınızın sağlığını analiz ederek uyguluyor, risklere meydan vermiyoruz.

İşimizi önemsiyor, sizin doğal süsünüzün bozulmasına küçük bir ihtimal dahi olsa riske atmıyoruz. Misyon edindiğimiz güzellik her kadının hakkı olmalı ama sağlıklı olmalı fikriyle çalışmalarımızı yapıyoruz. Temiz, hijyenik koşullarda, teknolojik makine ve teçhizatlarla, profesyonel ekiplerimizle sizlere hizmet ediyoruz. Yarınınızda kaygı duymadan kullanabileceğiniz saç ve cilt bakımları oluşturmak için gayret ediyoruz. Güzelliği önemsiyor, güzelliğiniz için gerekli olan renk, model, bakım, kesim, tarz ve stiller oluşturuyoruz.

Önemsendiğinizi hissedeceğiniz, güvenerek gelebileceğiniz, yaptırdığınız bir işlemden sonra kaygı duymayacağınız bir adrestesiniz. Güzelliğe verdiğimiz emek ve çabaların beraberinde işimize saygılı olmanın, doğru olanı, sağlıklı ve güzel olanı yapmak için sizlere hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR