• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdal Oto Kurtarma

Adres :

- İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Erkan

E-Posta Adresi :

erdalerkan60@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (544) 525 51 92

Acil yol yardım sektöründe var olan tecrübelerle müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza kaliteli hizmet vermek ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak istemekteyiz. Zaman geçtikçe artan müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz hizmetin kalitesi sayesinde kısa sürede sektördeki yerimizi aldık. İstanbul yol yardım sektörü içinde sürekli kendimizi geliştirerek edindiğimiz yeniliklerle müşterilerimize daha kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız.

Erdal Oto Kurtarma olarak büyük bir şevkle yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin isteklerini en güzel şekilde yerine getirerek müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamayı amaçladık. Sektöründe öncü firma olmayı amaçlayan firmamız her zaman yeniliklerin peşinde, ahlaklı ve dürüst bir hizmet vermeye dikkat etmektedir. Sektörümüzdeki başarımızda müşteri memnuniyetlerinin payı çok büyüktür. Müşterilerimize her zaman uygun, hızlı, güvenebilecekleri, nitelikle bir ulaşım sağlamayı hedeflemekteyiz.

Araçlar bazen kaza yapabilir, araç arıza verebilir, benzin bitebilir böyle durumlarda araçların fonksiyonları durmaktadır. Bu durumlarda araç kurtarıcıları devreye girmektedir. Benzin biten araç en yakın benzinliğe, kaza yapan ya da arıza yapan araç en yakın servise bırakılır. Kurtarıcının görevi sıkıntılı aracı alıp gitmesi gereken yere bırakmaktır. Aracı çekiciden indirdiği an kurtarıcının görevi bitmektedir. Bu durumlarda müşteriye düşen görev konumu iyi belirlemektir. Eğer konum iyi belirlenmezse ikinci bir kurtarıcıya ihtiyaç duyulabilir.

Zor anınızda kurtarıcıya ihtiyaç duyarsanız Erdal Oto Kurtarma olarak biz buradayız. Bir telefonla bizi arayarak hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR