• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdem Apart

Adres :

No 142-ışiklar Mevki-küme Evler-ataköy Mahallesi-çaykara -trabzon Trabzon » Çaykara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Şevket Erdem

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@caykaraerdemapart.com

Whatsapp 1:

0 (537) 964 23 21

Whatsapp 2:

0 (537) 964 23 21

Whatsapp 3:

0 (536) 334 93 49

Konaklama, insanlığın en temel ihtiyacıdır. Kimi zaman tatil amaçlı kimi zaman iş amaçlı ve daha onlarca gerekçeyle yapılan seyahatlerde herkes kendini güvende hissedebileceği, huzur ve konfor bulacağı bir ortamda konaklamak ister. Trabzon Çaykara’da bulunan Erdem Apart işletmemiz ile uzun yıllardır güvenli ve konforlu konaklama hizmeti sunuyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana bölgenin en çok tercih edilen konaklama mekânı konumunda bulunuyor, başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmeyerek kendimiz geliştirmeye, hep daha iyisini aramaya devam ediyoruz.

Trabzon turizm sektörünün örnek ve öncü işletmelerinden birisi olan apartımız Uzungöl’e 10 km mesafede bulunmakta, bu sayede ülkemizin en güzel tatil bölgelerinden olan Uzungöl’e seyahat etmek isteyenler için ideal bir lokasyonda bulunmaktadır. Apartımızda ortak salonumuz, wi-fi hizmetiniz, bahçemiz, verandamız, oturma alanlarımız mevcuttur. Odalarımızda da bir ev konforunda ihtiyaç duyulabilecek bütün ekipmanlar, TV, buzdolabı, fırın gibi bütün donanımlar bulunuyor. Gerek mutfağımız gerekse banyomuz tam donanımlı olup her gün büfe kahvaltımız mevcuttur. Bu da misafirlerimizin bölgemizin en güzel lezzetlerini mekânımızda tatmalarına, eşsiz manzara eşliğinde kahvaltı keyfi yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

Ulaşım imkânlarının oldukça kolay olduğu apartımızda güler yüzlü, alanında uzman, deneyimli, işini özveriyle yapan bir personel kadromuz vardır. Bütün personellerimiz işlerini özveriyle yapmakta, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışarak ihtiyaç ve talepleri başarıyla tespit etmekte, en doğru çözümleri tam zamanında üretmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR