• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdem Kiramer Samsun Bay - Bayan Kuaför Salonu

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 26. Sokak No : 46 Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerafettin Kılıç - Şakir Kılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 923 35 28

En güzel saç kesimlerden, yepyeni bir kimlik kazandıran kişisel bakımlara kadar, birçok hizmeti sizlerle buluşturan firmamız Erdem Kiramer Samsun Bay - Bayan Kuaför Salonu birmilyonnokta.com ailesinin üyelerinden biridir. Kişisel bakım ve onarım konuları günümüzde, hem erkek hem de kadınların ortak noktası olarak görülmektedir. Güzel bir yüze, hoş bir makyaja ve ahenkle dans eden saçlara sahip olmak, bakımlı olmanın anahtarlarındandır.

Günümüzde cilt ve saç bakımlarında kullanılmak üzere, çeşitli testlerden geçirilen kişisel bakım ve onarım ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, şampuanlar, saç ve cilt bakım kremleri, çeşitli kompleks maskeler, saç yağları, cilt temizleyicileri ve arındırıcılar olarak adlandırılmaktadır. Bu ürünler kullanılarak, çeşitli bakım ve sağlık hizmetleri veren salonlar bulunmaktadır. Erdem Kiramer Samsun Bay - Bayan Kuaför Salonu olarak bizlerde siz değerli müşterilerimize, eşsiz bakım onarım ve yenileme hizmetleri sunuyoruz. Sizlerden gelen olumlu referans ve müşteri memnuniyeti politikamızla, evinizin sıcaklığını bulacağınız salonumuzda sizleri ağırlıyoruz.

Samsun kuaför ve güzellik merkezi hizmetlerimiz kapsamında, Brezilya fönü, keratin bakımı, porselen makyaj, Afrika örgüsü, türban tasarımı, gelin saçı, manikür ve pedikür alanında sizlere en güzel bakım avantajlarını sunuyoruz. Erdem Kiramer Samsun Bay - Bayan Kuaför Salonu olarak tüm misafirlerimizi aynı muhabbet ve özenle karşılıyoruz. Deneyimli personellerimiz, kişisel olarak hazırladığı bakım yöntemlerini sizlere uygularken, bu süreçte sizlere sunduğu bakım önerileri ile çeşitli yönlendirmelerde bulunmaktadırlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR