• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdinç Oto Kurtarma

Adres :

Karapınar Mah. Muhsin Karacan Sok. No: 19 Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

balacaerdi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 943 44 52

Whatsapp 2:

0 (532) 624 49 52

Erdinç Oto Kurtarma ailesi olarak Ordu yol yardım sektöründe verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com ile tanıtıyoruz. Araçlar herhangi bir sebepten dolayı arızalanabilir ve yolda kalabilir. Yolda kalan araçlar için oto kurtarma ekibi hizmet vermektedir. Bizler de sektörün önde gelen isimlerinden olarak yolda kalan araçlar için oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.Kaza yapan, motoru arızalanan, lastiği hasar gören veya yolda bir engelle karşılaşan araçlar yolda kalabilir. Yolda kalan araçlar arasında yakıtı biten araçlar da yer almaktadır. Aracın yolda kalması durumunda yapılması gereken en önemli işlem oto kurtarma ekibiyle iletişime geçmektir. Oto kurtarma ekibi kısa sürede aracın olduğu konuma gelerek gerekli işlemleri yapmaktadır.

Ordu merkezde bulunan firmamız tam donanımlıdır. Firmamızda bilgi ve birikim sahibi ekibimiz takım ruhuna sahip olduğu için her zaman planlı ve programlı hareket etmektedir. Aracı herhangi bir sebepten dolayı yolda kalan sürücüler 7/24 bizimle iletişime geçebilir. Ekibimiz kısa sürede aracın olduğu konuma ulaşacaktır. Tam donanımlı araçlarla hizmet veren firmamızda araç güvenliğini sağlamak adına tüm önlemler alınır.

Sektörün önde gelen isimlerinden olarak her zaman müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Değerli müşterilerimizin maddi kayıp yaşamaması adına tüm önlemleri alarak çalışmaktayız. Zaman kaybı yaşamadan profesyonel oto kurtarma ekibiyle çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğru ve uygun fiyatlı firmamızda verilen tüm hizmetler güvenilirdir. Aracınızın güvenliğini sağlamak, zaman kaybı yaşamamak adına Erdinç Oto Kurtarma her zaman hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR